Maxipower – потужний миючий засіб для посуду

В нашій мережі з’явилась цікава новинка. Це потужний миючий засіб для посуду – Maxipower.
Maxipower має велику кількість конкурентних переваг, можна навіть сказати, що за деякими параметрами, він не має аналогів на ринку, тому ми вважаємо що потрібно розповісти про нього детальніше.

Миючий засіб виготовляє німецький концерн SWATZWALDER & SNEIDER – виробник побутової хімії для дому, преміальної якості. Maxipower створено як продукт, який включає в себе усі переваги існуючих на ринку миючих засобів, і навіть перевершує їх. Головне, над чим попрацювали фахівці компанії – ефективність. Засіб створено за особливою формулою, яка легко справляється з забрудненнями посуду будь-якої складності. Достатня концентрація миючих речовин забезпечує повне видалення жирів та забруднень, що виникли внаслідок пригоряння.

Maxipower помірно піниться, і легко змивається з посуду, не залишаючи плівки, як часто буває з іншими засобами.

Пропозиція даного продукту в нашій мережі складається з чотирьох видів – Лайм, Лимон, Платинум – для особливо сильних забруднень та Мигдаль Бальзам– зі спеціальними добавками, що забезпечують додатковий захист чутливої шкіри.

Варто звернути увагу на пляшку. Ємність 1000 мл. – це, насправді вдале рішення. Засобу вистачає надовго. Пляшка не надто велика за розмірами, її зручно зберігати на кухні біля мийки. Вона виготовлена з якісного пластику, тому зручно “лежить” в руці і тримає форму в статичному положенні. Її діаметр прораховано таким чином, щоб забезпечити стійкість – засіб не падатиме щоразу, при необережному дотику.

Є ще один приємний додаток. Кожна одиниця засобу продається зі спеціальною мочалкою.

Мочалка виготовлена зі спеціальної ретикулярної піни. Це іноваційний матеріал, який добре втримує миючий засіб, легко виполіскується і, що найголовніше – легко приймає форму, тому користуватися нею дуже зручно.

Мочалка має два види поверхні – для видалення важких забруднень, та для фінішного очищення. Обидві поверхні делікатно очищують посуд і не пошкоджують тефлонові покриття.

Та найцікавіше це те, що мочалка має спеціальну форму з отвором посередині. Вона одягається на пляшку Maxipower, а це додаткова перевага. Мочалка відтепер матиме своє місце і біля мийки буде повний порядок!

Варто відмітити ще одну важливу деталь. Пляшка миючого засобу Maxipower обладнана помпою.

Не потрібно брати засіб щоразу, щоб додати порцію на мочалку.

Це можна робити легким натисканням на помпу. Вона працює плавно, та прогнозовано видає очікувану порцію засобу. При користуванні Ви це обов’язково відчуєте!

Maxipower вже є на наших полицях. Радимо звернути увагу на цю новинку в мережі магазинів dini.

Прокрутити вгору