для тебе, сім’ї та оселі

Про нас

Мережа «dini» («Дінь-Дінь») – це мережа магазинів формату drogerie, які поєднують в своєму асортименті товари таких товарних категорій як: побутова хімія, товари для дому, засоби гігієни, товари для дітей, засоби по догляду за обличчям, тілом, волоссям як для жінок, так і для чоловіків. Протягом свого розвитку ми постійно розширюємо асортимент продукції, вдосконалюємо товари в залежності від потреб покупців, підвищуємо якість обслуговування.

Наша мета полягає в тому, щоб Ви могли з легкістю знайти та придбати потрібні товари за доступною ціною.
Мережа магазинів «dini» («Дінь-Дінь») заснована в листопаді 2009 року.

На даний час в компанії ребрендінг, нові магазини тепер відкриваються тільки у новому стилі «dini» та займають площу не менше 100 кв.метрів.
Ми подбали про те, щоб зручне розташування магазинів поряд з Вашим будинком та вдале поєднання високої якості товарів за доступними цінами, завжди приємно радувало Вас, наших покупців, та залишало позитивні емоції після відвідування магазинів.

Завдяки тому, що нашими постійними партнерами є офіційні представництва таких відомих брендів, як «Colgate & Palmolive», «Garnier», «Schwarzkopf & Henkel», «Kimberly-Clark», «Невская Косметика», НПО «Эльфа» та багато інших, ми успішно реалізуємо стратегію «Купуй дешевше». А також пропонуємо широкий асортимент товарів власної торгової марки dini хорошої якості за оптимальною ціною.
Щомісяця мережа «dini» («Дінь-Дінь») випускає газету з акційними пропозиціями.
Бажаємо Вам приємних покупок!

ПУЛЬС КОМПАНІЇ

Щодня в наших магазинах відбуваються тисячі покупок. За цією цифрою ховається неймовірна кількість бізнес-процесів, які проходять всередині компанії. Це робота десятків людей, це результат колосальних затрат сили та енергії на організацію та вдосконалення механізмів компанії. Можливо це буде зрозуміло не усім, але ми пишаємося цією цифрою, яку Ви бачите поряд…

ЩОДЕННО В НАШИХ МАГАЗИНАХ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПОКУПОК
0
Прокрутити вгору