Помада Colour Intense

Colour Intense

Помада Colour Intense… Коли мова йде про вибір, ми впевнені – помади багато не буває!
Саме тому ми розширили свою пропозицію декративної косметики, додавши першокласну помаду від торгової марки Colour Intense.

Протягом усієї історії людства, жінки завжди використовували помаду, щоб зробити себе більш привабливими. Помада привертає увагу до губ і робить їх помітними. Губи вважаються чуттєвою частиною тіла, і їх виділення може зробити жінок більш привабливими. Деякі жінки можуть носити помаду, щоб додати собі впевненості. Інші жінки користуються здатністю висловлювати свій унікальний художній стиль. Кольори та інгредієнти змінювались протягом століть, але мета носіння помади залишається незмінною: виражати внутрішню красу зовнішнім «я». Чудова власивість помади – це величезна різноманітність кольорів та складу.

Фахівці бренду Colour Intense випустили кремову помаду для губ Profi Touch Lip Creme. Чим же вона унікальна?

Чим відрізняється помада Colour Intense?

• Надзвичайно кремова текстура;
• Рівномірно наноситься;
• Пом’якшує губи, робить їх гладкими і шовковистими;
• Створює ефект «вологих губ» запобігає сухості, оскільки склад помади містить формулу з натуральним воском;
• велика кольорова палітра надає вибір на будь-який смак.

Палітра кольорів помади Colour Intense

Спектр кольорів у палітрі Colour Intense виглядає красиво на всіх тонах шкіри та додає сміливий колір до майже будь-якого вигляду.
Ви можете використовувати цю помаду з натуральним блискучим макіяжем, золотистими відблисками щік та легким покриттям для повсякденного вигляду. Або можете поєднати цю палітру з приглушеними кольорами вбрання, щоб зробити губи центральною точкою вашого вигляду.
Яскраві, оптимістичні та вишукані червоні кольори, екстравагантні бузкові чи стильні нюдові – серед кольорів Colour Intense Ви знайдете все що потрібно для повсякденного образу чи сміливих вечірніх експериментів.

Помада від торгової марки Colour Intense

Завдяки своїй кремовій текстурі, помада Profi Touch Lip Creme легко наноситься і не розтікається Має високу пігментацію, захищає від агресивного впливу навколишнього середовища. Натуральний віск у складі запобігає сухості губ, миттєво робить їх більш м’якими, гладкими і зволоженими.

Сподіваємося що продукція від ТМ Colour Intense Вам сподобається і запрошуємо на шопінг до наших магазинів. Адреси магазинів dini можна дізнатися у розділі “МАГАЗИНИ

Догори