Косметика Biofresh. Серія Royal Rose

Biofresh. Унікальна косметика створена природою.

ТМ “Biofresh” унікальна болгарська косметика – створена самою природою.
Презентуємо серії «Rose of Bulgaria», «Royal Rose», які створені на основі всесвітньо відомого болгарського рожевого масла троянди “Damascene”, серії «Lavender» і «Yogurt of Bulgaria» у виробництві, яких використовуються натуральні продукти: лавандова олія і протеїн йогурту.
Завдяки високопрофесійній команді, сучасним технологіям, історичним традиціям в вирощуванні, збиранні та переробці дамаської троянди, лаванди, оливок торгова марка “Biofresh” заслужила всесвітню популярність як високоякісна косметика на основі натуральних інгредієнтів.

Косметика Biofresh. Серія Rose of Bulgaria
Косметика Biofresh. Серія Rose of Bulgaria

«Rose of Bulgaria» – серія створена на основі рожевої води і інших натуральних інгредієнтів. Без використання барвників, консервантів, парабенів, нафтопродуктів.
Унікальні властивості рожевої води роблять продукцію універсальним косметичним засобом, придатним як для сухої, так і для жирної шкіри.
Рожева вода зволожує і підтримує нейтральний баланс pH для чутливої, сухої шкіри.
Рожева вода має антибактеріальні властивості, тонізує, очищає, освіжає волосся.

Косметика Biofresh. Серія Royal Rose
Косметика Biofresh. Серія Royal Rose

«Royal Rose»- серія створена на основі рожевої води з додавання рожевого масла троянди і інших натуральних інгредієнтів. Без використання барвників, консервантів, парабенів, нафтопродуктів.
Ця косметична лінія об’єднує в собі унікальні властивості «Rose of Bulgaria» і органічного рожевого масла.
«Royal Rose» притаманне унікальні текстури, тонкий і ніжний аромат, косметична лінія об’єднує в собі ефективність і повсякденне задоволення від використання

Косметика Biofresh. Серія Lavender
Косметика Biofresh. Серія Lavender

«Lavender»- серія створена на основі лавандової води з додаванням лавандового масла і інших натуральних інгредієнтів. Без використання барвників, консервантів, парабенів, нафтопродуктів.
Лавандова вода освіжає і не подразнює шкіру. Масло лаванди має дезінфікуючу ефектом, завдяки своїм протигрибковим і антисептичними властивостями.
«Lavender» – продукція даної серії має дуже приємний, свіжий, квітковий аромат.

Косметика Biofresh. Серія Yogurt of Bulgaria
Косметика Biofresh. Серія Yogurt of Bulgaria

«Yogurt of Bulgaria»- пробіотична косметична лінія об’єднує в собі два найбільш унікальних природних еліксира-болгарський йогурт, болгарське рожеве масло троянди. Без використання барвників, консервантів, парабенів, нафтопродуктів.
«Yogurt of Bulgaria» – підходить для людей з чутливою, проблемною шкірою. Гідролізований протеїн з йогурту і натуральне рожеве масло з болгарської троянди істотно впливають на причини випадіння волосся.

Догори